Vlajky na zakázku

Vyrobíme pro Vás jakoukoli vlajku ve Vámi požadovaném rozměru a materiálu.

Pro zaslání nezávazné kalkulace od Vás potřebujeme požadovaný rozměr vlajky a počet kusů.

Nabídku Vám zašleme obratem s cenami za všechny druhy materiálů. Následně si stačí jen vybrat.


Pište na email: vyroba@dobrevlajky.cz

Volejte na číslo: 702 116 206 (p.Rychlý)


Případně použijte náš

kontaktní formulář

CENA VLAJEK A POČET KUSŮ

Cena vlajek významně klesá se stoupajícím počtem kusů. Znatelný rozdíl je již i mezi 1 nebo 2 kusy. Doporučujeme vždy vyrábět dva, lépe tři kusy vlajek, pro možnost jejich výměny a údržby.

MATERIÁLY VLAJEK

Pro naše vlajkoviny používáme osnovní pleteninu z kvalitního polyesteru (PES) zahraniční výroby.

Nabízíme tyto základní druhy typy materiálů:

Poly120 – polyesterová vlajkovina standardní

Je to nejpoužívanější lesklý vlajkový materiál o hmotnosti 120g/m2 optimálně se hodící pro reklamní účely. Struktura polyesterových vláken zaručuje vysokou odolnost proti natržení.

Polyperfor – polyesterová vlajkovina s perforací

Perforovaná vlajkovina o hmotnosti 120g/m2 je určena na vlajky do větrného prostředí. Speciální elastická struktura zabraňuje natržení vlajky na exponovaném místě při třepetání vlajky. Vlajka se neobrubuje. Vlivem povětrnosti se pravý dolní roh zaoblí, ale netrhá díky speciální struktuře. Zaoblení rohu působením povětrnosti tedy není důvodem k reklamaci.

Poly160 – polyesterová vlajkovina s vysokou pevností

Tato vlajkovina o hmotnosti 160g/m2 je určena na vlajky do extrémního větrného prostředí. Vlajky z tohoto materiálu se často dodávají do severských zemí a tam, kde je požadována dlouhodobá odolnost v povětrnosti, zejména na otevřených prostranstvích atd.

Duo270 – oboustranná polyesterová vlajkovina

Jedná se o speciální PES tkaninu o hmotnosti 270 g/m2 s vnitřní neprůsvitnou tkanou vložkou, určenou pro oboustranný potisk, oboustranné transparenty a všude tam, kde je z každé strany výrobku požadovaný potisk jiným motivem.

KONFEKCE

Vlajky jsou po obvodu opatřeny dvojitým bezpečnostním švem prošitým PES nitěmi. U materiálu Polyperfor se vlajka s ohledem na nepáratelnou strukturu neobšívá a je pouze střižená. Dle použití jsou vlaky dále opatřeny lemovkou s přišitými plastovými karabinami, tunelem z PES tkaniny, PES provazem, popř. upravena dle Vašeho přání. V případě nestandardní konfekce dle vzorku, ztrácí odběratel možnost reklamace vlajek z tohoto důvodu. Pro objednávku je nutno specifikovat konfekci.

GRAFICKÉ PODKLADY PRO TISK

Grafiké podklady pro zhotovení zakázky s potiskem přímými barvami potřebujeme zaslat ve vektorech - křivkách v grafickém programu Corel Draw do verze X5(15) nebo Adobe Illustrator do verze CS6. Koncovky grafických souborů cdr, ai nebo eps.

Grafické podklady pro rastrové motivy potřebujeme u vlajek, transparentů a velkorozměrových výrobků 1:10 u praporků, vlaječek a malých výrobků 1:1 při rozlišení min. 400 dpi.

POKYNY PRO POUŽÍVÁNÍ, ÚDRŽBU A OŠETŘOVÁNÍ VLAJEK

  • Používání : vlajka musí volně vlát tak, aby nenarážela na stožáry, stromy, dráty, stěny budov apod. Při bouřlivém počasí nebo silném větru 40-50 km/hod je nutno vlajku sundat, aby nedošlo k jejímu poškození. Vlajka musí být vyprána včas a to dříve, než dojde k jejímu ušpinění, když špína je již trvale fixována do vlákna vlajkoviny.
  • Údržba a ošetřování: vlajka může být prána v běžné pračce s přidáním značkových pracích prostředků při teplotě praní do 60st. Celsia v cyklu pro jemné prádlo se slabým odstředěním. Silně ušpiněná vlajka může být ošetřena lehkým mnutím za použití tekutého (mazlavého) mýdla. Škrabání nebo intenzivní drhnutí působí na vlajku nepříznivě. Nedoporučujeme vlajku podrobovat chemickému čištění nebo benzínové lázni. Je zakázáno vlajku sušit v sušičce. Teplota žehlení se provádí žehličkou nastavenou na (.). Při vnějším použití je lepší vlajku pověsit ještě mokrou na vlajkový stožár.
  • Důležité: při mechanickém poškození vlajky od ostrých předmětů, popř. vlivem silného větru apod., je nutno tuto neprodleně poslat výrobci k opravě, aby nedošlo k zvětšování poškození a k znehodnocení vlajky.