Zobrazit větší

Stožár na vlajku - Hliníkový

Nový produkt

Nabízíme stožáry v provedení

Basic, Basic PRO, Extra ARM a Basic ARM.

Před objednáním vyberte provedení a velikost.

Více informací o jednotlivých typech najdete v obrázcích a popisu níže.

Více informací

Přidat na seznam přání

Více informací

Basic

Základní model stožáru, který obsahuje hliníkové eloxované roury, pevnou patku a vnější stranou vedené lanko, včetně všech jeho úchytů a plastovou hlavici. Ke stožáru je možné objednat sklopnou patku.

Video návod na montáž pevné patky

Video návod na montáž sklopné patky

Basic PRO

Na rozdíl od modelu Basic má stožár Basic PRO vedení lanka uvnitř stožáru a je zakončen otočnou plastovou hlavicí. Vlajka je napínána pomocí závaží a ke stožáru je uchycena kruhovými úchyty. Díky tomuto provedení se vlajka neomotá kolem stožáru a je zároveň ochráněna proti krádeži. Ke stožáru je možné objednat sklopnou patku.

Video návod na montáž pevné patky

Video návod na montáž sklopné patky

Extra ARM

Nejprodávanější model stožáru, který je opatřen otočným ramenem, které vlajku udržuje vypnutou i v případě bezvětří. Ideální pro prezentaci firemního loga! Vedení lanka je uvnitř stožáru, kde je upevněno speciální svorkou a zakryto víkem zajištěným imbusy. Díky tomu je vlajka dobře ochráněna proti krádeži, ale její majitel jí může kdykoliv pohodlně stáhnout a vyměnit. Vlajka je napínána pomocí závaží a ke stožáru je uchycena kruhovými úchyty. Ke stožáru je možné objednat sklopnou patku.

Video návod na montáž pevné patky

Video návod na montáž sklopné patky

Basic ARM

Tento stožár je opatřen otočným ramenem, které vlajku udržuje vypnutou i v případě bezvětří. Na rozdíl od modelu Extra ARM však toto rameno není spouštěcí a v případě výměny vlajky se musí sklopit celý stožár (případně použít zvedací plošina). Díky tomu je u tohoto modelu vlajka nejlépe ochráněna proti případné krádeži. Vlajka je napínána pomocí závaží a ke stožáru je uchycena kruhovými úchyty. Stožár je možné dodat i jen s pevnou patkou bez možnosti jeho sklápění (úspora cca. 500 Kč).

Video návod montáže

Příslušenství

    Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: