Zobrazit větší

Stožár na vlajku - Sklolaminátový

Nový produkt

Nabízíme stožáry v provedení

Basic, Basic PRO, Extra ARM a Basic ARM.

Před objednáním vyberte provedení a velikost.

Více informací o jednotlivých typech najdete v obrázcích a popisu níže.

Více informací

Přidat na seznam přání

Více informací

Basic - sklolaminát

Sklolaminátový kónický stožár v nejjednodušším a nejlevnějším provedení. Obsahuje sklopnou patku a vnější stranou vedené lanko, včetně všech jeho úchytů a plastovou hlavici.

Basic PRO - sklolaminát

Na rozdíl od modelu Basic má sklolaminátový stožár Basic PRO vedení lanka uvnitř stožáru a je zakončen otočnou plastovou hlavicí. Vlajka je napínána pomocí závaží a ke stožáru je uchycena kruhovými úchyty. Díky tomuto provedení se vlajka neomotá kolem stožáru a je zároveň ochráněna proti krádeži. Stožár obsahuje sklopnou patku a veškeré příslušenství pro jeho vztyčení a vyvěšení vlajky.

Extra ARM - sklolaminát

Tento model sklolaminátového stožáru je opatřen otočným ramenem, které vlajku udržuje vypnutou i v případě bezvětří. Ideální pro prezentaci firemního loga! Vedení lanka je uvnitř stožáru, kde je upevněno speciální svorkou a zakryto víkem zajištěným imbusy. Díky tomu je vlajka dobře ochráněna proti krádeži, ale její majitel jí může kdykoliv pohodlně stáhnout a vyměnit. Vlajka je napínána pomocí závaží a ke stožáru je uchycena kruhovými úchyty. Stožár obsahuje sklopnou patku a veškeré příslušenství pro jeho vztyčení a vyvěšení vlajky.

Basic ARM - sklolaminát

Tento sklolaminátový stožár je opatřen otočným ramenem, které vlajku udržuje vypnutou i v případě bezvětří. Na rozdíl od modelu Extra ARM však toto rameno není spouštěcí a v případě výměny vlajky se musí sklopit celý stožár (případně použít zvedací plošina). Díky tomu je u tohoto modelu vlajka nejlépe ochráněna proti případné krádeži. Vlajka je napínána pomocí závaží a ke stožáru je uchycena kruhovými úchyty. Stožár obsahuje sklopnou patku a veškeré příslušenství pro jeho vztyčení a vyvěšení vlajky.

Příslušenství